Až do 10 000 €
Môžete získať od 600 až do 10 000 €.
Na čokoľvek
Peniaze môžete využiť na akýkoľvek účel.
Bez ručenia
Nepotrebujete ručiteľa ani iné zabezpečenie.
Bez poplatkov
Neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie ani mesačne.
Predčasné splatenie
Pôžičku môžete kedykoľvek predčasne splatiť.
NAJĽAHŠIA
Pôžička
500 - 10 000 €
Ideálna pôžička pre každého, kto chce ľahko vybaviť a ešte ľahšie splatiť.
HYPOPÔŽIČKA
NA ČOKOĽVEK
2 000 - 100 000 €
Ideálna pôžička, ak si chcete požičať vyššiu sumu. Ručíte nehnuteľnosťou, pričom peniaze môžete použiť na čokoľvek.

Služby

Rýchla pôžička Online pre klientov


Pôžičky poskytujeme na celom území Slovenskej republiky, a to fyzickým osobám, živnostníkom alebo výsluhovým, či starobným dôchodcom vo veku max. 73 rokov, pričom minimálny vek žiadateľa je 21 rokov. Celú komunikáciu s klientom, okrem doručovania originálov dokumentov, ako aj proces schvaľovania, vykonávame Online . O rýchle pôžičky online nie je možné žiadať telefonicky. O pôžičku je možné požiadať iba prostredníctvom vyplnenia online formuláru.
Žiadateľom pracujúcim na hlavný pracovný pomer ponúkame pôžičky vo výške 600,- EUR až 10.000,- EUR bez potvrdenia o príjme.

 

Hypopôžička

 

Hypopôžička je dostupná pre žiadateľov, ktorí sú schopní preukázať svoj pravidelný mesačný príjem (zamestnanci, živnostníci ). Hypopôžička je ponúkaná žiadateľom, ktorí majú možnosť ručenia nehnuteľnosťou, aj vo vlastníctve tretej osoby - rodinného príslušníka, priateľa alebo inej osoby.

 

 

 

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní. OK Ochrana osobných údajov